KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Teckning 5588818
nr 558 8818
Teckning
händer, 21x23 fuktskador
Utrop:
100 kr
Såld:
4.300 kr
måndag 15 december 2008
kl 17:39:48
1.300 kr
250 kr
450 kr
2.300 kr
2.800 kr
3.300 kr
3.800 kr
4.200 kr